שאלות ותשובות

במה שונה שורה תחתונה משאר חברות הייעוץ בתחום?
שורה תחתונה, יחד עם לקוחותיה, מביאה את הפרויקט לידי גמר ויישום ההמלצות, עד להשגת יעדי העבודה. לקוחותינו לא נותרים ללא מענה, עם חוברת המלצות לא-נגישה, ללא יישום או ערך ממשי. מומחי שורה תחתונה מלווים את הפרויקט מתחילתו ועד סופו.
מי הם בעצם "מומחי החברה"?
ב"מומחי החברה" הכוונה היא לקבוצה של יועצים מנוסים, מרביתם בעלי שני תארים אקדמאים, עם ניסיון רב בניהול תעשייתי ובייעוץ למגוון תעשיות וארגונים. המומחים נבחרים במיוחד לכל פרויקט, על פי ההתמחות שלהם ודרישות הפרויקט.
מדוע שורה תחתונה מתוארת כ"חברה ממוקדת"?
שורה תחתונה היא חברה מתמחה בתחום התפעול. התמחות זו מאפשרת לנו למקד את הפתרונות ולבחור את המומחים לכל פרויקט באופן מדויק ופרטני. עם זאת, הניסיון הרב של המומחים שלנו מאפשר להם לראות גם נושאים המתממשקים לתפעול ולהפנות את תשומת ליבו של הלקוח לבעיות נוספות.
כמה עולה פרויקט ייעוץ?
התשובה כמובן תלויה בפרויקט, מורכבותו והיקפו. עם זאת, נציין כי העלויות שלנו אטרקטיביות וגמישות. במקרים רבים אנו מציעים גם "תגמול על בסיס הצלחה".
האם שורה תחתונה יודעת לפעול גם בתעשיות שלא הוזכרו באתר?
אנו מומחים לתפעול וניהול. התעשיות המוצגות באתר הינן דוגמאות בלבד. בתחילת כל פרויקט אנו לומדים את מאפייני התעשייה והארגון הרלוונטיים. הניסיון הרב של המומחים שלנו מקצר מאד את משך ההיכרות הנדרש. אנו יודעים להעביר ניסיון, ידע ורעיונות מתעשייה לתעשייה ולתת ערך מוסף גבוה ללקוח.
מעוניין בפגישה ללא התחייבות?
השאר פרטייך עכשיו:
הודעתך נשלחה בהצלחה
 
_iesupport _chrome