אחרי החגים כבר כאן

אחרי החגים כבר כמעט כאן

 

 

 

 

 

 

שלום

 שוב אנו בתקופה זו, המחייבת מעט התבוננות לאחור בבקרה על מה שעשינו וחווינו, והסתכלות קדימה על השינויים שברצוננו לעשות, והמטרות שאנו קובעים לעצמנו לשנה הבאה. תקופת בין ערביים סתווית שכזו.

ותמיד נאמר או נשמע את משפט המפתח: " אחרי החגים...". ובכן, " אחרי החגים" כבר כמעט כאן וצריך לשנס מותניים ולפעול.

 מה ניתן לעשות " אחרי החגים" ובעצם צריך לעשות כל השנה?

 ראשית , דייטה, בצחוק כמובן.      כל אחד לגבי עצמו יעשה מה שנוח, אבל אולי יש בכך מעט רצינות. האם הארגון שלנו קצת כבד? האם לעיתים יש לו "קוצר נשימה" כשנדרשים ביצועים מעט מיוחדים ולא שגרתיים? האם האחרים ( המתחרים) רצים מהר יותר ומשיגים אותנו וניראה כאילו שזה בא להם בקלות?

 

ובכן, אולי זה רעיון לא כל כך מצחיק.

 מה עושים? ראשית קוראים את המאמרים הרלוונטיים שבאתר שורה תחתונה. יש באתר עשרות מאמרים, חלק ניכר מהם עוסק בהתייעלות ושיפור ביצועים בארגון. הארגון יכול להיות תעשייתי, לוגיסטי או מסחרי, וכמובן גם שילוב שלהם.

בנוסף, אני מאמין ויודע שהמנהלים ברמות השנות יודעים מהן נקודות החולשה. שיחה אמתית וכנה ובחינה אמתית של הביצועים תצביע על נקודות התורפה בהן יש לטפל.

ואיך מטפלים?

כאן כבר נדרשת מומחיות שלא תמיד קיימת בארגון והפעלת מתודולוגיות המתאימות לבעיה המסויימת. לצורך כך יש לבחור את המתודולוגיה המתאימה וליישם בנחישות. מומלץ בהחלט להסתייע במומחה חיצוני, יועץ, לצורך כך. באופן זה יחסך זמן רב, יחסכו עלויות יישום וסיכויי ההצלחה של המהלך יגדלו לאין שיעור.

ובכן.. שתהיה לכולנו שנה טובה ושמחה, בה נשתפר ונהיה טובים יותר ויותר.

 

 

מעוניין בפגישה ללא התחייבות?
השאר פרטייך עכשיו:
הודעתך נשלחה בהצלחה
 
_iesupport _chrome